Logo společnosti
telefon dispečink 603 98 10 98
Rambo

Naše svaly jsou Vám k mání!

tyto varianty služeb jste si nejvíce oblíbili

Stěhování Lipník nad Bečvou

Chystáte se na stěhovaní v rámci města Lipník nad Bečvou? Jsme firma, která zajistí vše potřebné. Stěhování z města Lipník nad Bečvou nebo do města Lipník nad Bečvou jsme schopni realizovat s veškerou profesionalitou. Naše firma zajišťuje kompletní služby včetně balící služby a montáže nábytku.

Havirov Havirov 2

Pokud hledáte stěhování Lipník nad Bečvou a nebo do Lipník nad Bečvou na vyžádání Vám uděláme cenovou nabídku na míru. Naše dynamicky se rozvíjející společnost, Vám může zajistit přestěhování z Lipník nad Bečvou kamkoliv po Evropě. Proč právě naše společnost Vám bude vyhovovat?

- Máme několika letou praxi v oboru stěhování nábytku, kanceláří a firem

- Měsíčně přestěhujeme desítky klientů

- Stěhování v městě Lipník nad Bečvou Vám zrealizují profesionálové k tomu vyškoleni

- Nabízíme nízké ceny stěhování - Jsme stěhovací společnost s nonstop provozem

Stěhování Lipník nad Bečvou

V rámci stěhování ve městě Lipník nad Bečvou, nebo při stěhování do města Lipník nad Bečvou a z města Lipník nad Bečvou nabízíme:

stěhování bytu
stěhování kanceláří
stěhování pianina
stěhování klavíru
stěhování trezoru
likvidace pozůstalostí
odvozy do sběrného dvora


Jsme schopní k Vám domu poslat před stěhováním našeho technika.
Tato služba je pro Vás zcela zdarma.

Náš technik Vám:

- Navrhne nejvhodnější postup stěhování bytu
- Doporučí optimální obalový materiál
- Dle objemu stěhovacích věcí navrhne počet pracovníků
- Zajistí vhodnou velikost auta
- Vypracuje cenovou nabídku

V případě souhlasu nabízených služeb a cen s Vámi sepíše závaznou objednávku na stěhování z Lipník nad Bečvou nebo do Lipník nad Bečvou.

Stěhování Lipník nad Bečvou - přípravy

Před finálním stěhováním je nutné veškeré předměty řádně zabalit do obalových materiálů.
Pokud nemáte na stěhování do Lipník nad Bečvou čas, naše stěhovací společnost také poskytuje tzv. stěhování na klíč. V praxi to znamená, že veškeré starosti se stěhováním připadají na naše profesionály. Ti se postarají o přípravu, zabalení a stěhování do Lipník nad Bečvou.

Průběh stěhování

V domluveném termínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz s našimi pracovníky. Každé auto má jednoho vedoucího pracovníka, který s Vámi řeší veškeré požadavky ohledně stěhování.

Součástí každého stěhování je demontáž a následná montáž nábytku. Nábytek zabalený do fixační folie je následně vynesen do auta. Uvnitř stěhovacího vozu jsou veškeré předměty poskládány tak, aby při převozu nebyly poškozeny. Další ochranu nábytku v autě zajišťují deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek. Tím se zajistí případný nežádoucí posun nábytku při jízdě.

Po naložení veškerých předmětů a nábytku následuje převoz na místo určení. Při vykládání věcí umisťujeme nábytek na určené místo klientem. Součástí stěhování z Lipník nad Bečvou je i následné vybalení z fixační folie. Obalový materiál si sami poté odvezeme k recyklaci.

Součástí "stěhování Lipník nad Bečvou" může být i odvoz nepotřebného nábytku na skládku. Každá městská část nabízí tuto likvidaci zdarma. K tomu jsou určeny tzv. sběrné dvory. Naše společnost Vám zjistí a následně odveze vozem předměty do 3500kg na místo likvidace.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a že se svěříte do rukou profesionálům.copyright © stehovaniRambo.cz 2016
TOPlist